O MNĚ

Ahoj!

jmenuji je Karolína a je mi 20 něco (radši už nepočítat). Občas cestuji, často čtu a pořád jím....a nejlépe provozuji vše najednou. Za ideální relax tak považuji sedánek na zahrádce v cizím městě, kdy jedním okem čtu knížku a druhým okem pozoruji okolí.

Po definitivním ukončení všech škol mám teď základnu v České republice, kde se věnuji právu, konkrétně trade compliance. Bez práce nejsou koláče letenky a tak operuji s pěti týdny dovolené, jako většina smrtelníků. I proto doufám, že Vám mé výlety budou inspirací. Pro jednodušší orientaci jsou ve sloupci v pravém rohu vypsaná jednotlivá města, o kterých jsem psala článek.

Pokud nemůžete vyrazit fyzicky, vždy můžete vyrazit do jiného světa skrz knížku! Jsem milovníkem všeho non-fiction a známá černá kronika. True crime je můj nejoblíbenější žánr...ale přísahám, že jsem normální!:-) 

Přežívám na dortech a hamburgerech a jakmile je v okruhu několika desítek kilometrů nějaký food festival, nenechám si ho ujít!

Blog je rozdělen do několika kategorií, které najdete na horní liště.

S čím vím, s tím poradím, ať už v komentářích, na emailu nebo přes zprávu na FB. Jednoduše klikněte na příslušnou ikonku pod fotkou vpravo a je to!Dortíčkům zdar!
K.

------------------------------
Pokud se na blogu objeví něco, co jsem dostala zdarma, vždy to napíšu přímo v článku. Dlouhodobě spolupracuji s knihkupectvím Martinus, jehož affiliate link najdete v pravém sloupci. V tom také naleznete affiliate link na Airbnb, o jehož službách a o tom, jak to funguje, naleznete více zde.